XVIІ Міжнародна науково-практична конференція «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології»

27 вересня 2018 р. у приміщенні Читального залу ДНТБ відбулася XVIІ Міжнародна науково-практична конференція «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології».

Співорганізаторами конференції були: Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан, Державна науково-технічна бібліотека України

Учасники конференції мали на меті всебічне обговорення наукових і практичних проблем розвитку суспільства в епоху цифровізації.

 У доповідях розглядалися найактуальніші питання сьогодення: впровадження цифрової економіки, у тому числі можливості системи блокчейн, виклики для суспільства у захисті та безпеці інформації, проблеми використання новітніх технологій в освіті, науці, культурі тощо.

Оскільки формат конференції був очно-заочним, то в ній взяли участь гості із зарубіжних країн – Канади, Угорщини та Азейрбаджану.

Усі учасники конференції були ознайомлені з цифровими ресурсами, які розробляються і впроваджуються співробітниками УкрІНТЕІ.

Найбільш жваве обговорення викликали доповіді про інноваційну діяльність ВНЗ та наукових установ (доповідач Паладченко О.Ф.), впровадження цифрових інструментів в систему державної реєстрації НДДКР (доповідач Юрченко Т.А.), аспекти побудови і роботи Національного репозитарію академічних текстів (доповідач Чмир О.С) та можливості використання дослідно-аналітичної платформи «Derwent Innovation» (доповідач Кваша Т.К.).

За роботою конференції можна було слідкувати он-лайн.\

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»