Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій – від теорії до практики»

16-17 вересня 2021 р. відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій – від теорії до практики».

Конференція проводилась на базі Одеського національного економічного університету (ОНЕУ) та Одеського регіонального центру трансферу знань і технологій.

У роботі конференції взяло участь як очно, так і заочно, близько 60 учасників.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся онлайн Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України О.І. Шкуратов,

ректор ОНЕУ А.І. Ковальов та директор УкрІНТЕІ В.В. Камишин.

На пленарному засіданні та секціях обговорювалися нагальні питання щодо інноваційної діяльності в Україні, реалізації проекту «Розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій», проблеми академічного підприємництва, здійснювався обмін досвідом у сфері трансферу знань і технологій.

 

Для учасників конференції був проведений майстер-клас «Техніка презентацій» та науково-практичний семінар «Enterprise Europe Network (EEN) – дієвий інструмент для розвитку інноваційної діяльності та трансферу технологій».

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»