В УкрІНТЕІ вийшла колективна монографія "Міжнародний досвід реалізації моделей та інструментарію державно-приватних партнерств у сфері досліджень та інновацій"

Монографія «Міжнародний досвід реалізації моделей та інструментарію державно-приватних партнерств у сфері досліджень та інновацій», яку підготовали співробітниці УкрІНТЕІ, пропонує комплексний аналіз щодо використання трендових інструментарію та моделей реалізації державно-приватного партнерства у сфері науки, технологій, інновацій, а також впровадження нових форм даної співпраці.
    Виокремлено особливості застосування новітніх підходів розвитку державно-приватного партнерства та їх вплив на сферу досліджень та інновацій. Проаналізовано властивості синергії державних та приватних партнерів у цій сфері, значимість такої співпраці для загальнодержавного розвитку, удосконалення бізнес процесів, переваг для суспільства, оптимізації фінансової складової у межах науково-інноваційного співробітництва.
    У роботі особливу увагу приділено аспектам щодо реалізації науково-технічних проєктів, комерціалізації наукових результатів, розвитку науково-технічного персоналу на основі співпраці державного і приватного секторів економіки.
​    Посилення співпраці в рамках державно-приватного партнерства підтримає галузі вітчизняної економіки; полегшить післявоєнну відбудову, особливо інфраструктурних проєктів; покращить добробут населення. Активізація впровадження державно-приватного партнерства в сфері досліджень та інновацій сприятиме поглибленню її інтеграції до Європейського дослідницького простору та виходу на передові світові позиції. Результати дослідження сприятимуть розвитку державно-приватного партнерства як в Україні в цілому, так і у сфері науки, технологій, інноваційній, зокрема.
​    Монографія є важливим внеском у дослідження науково-інноваційної інфраструктури та шляхів її розвитку за допомогою державно-приватного партнерства. Вона буде корисною для науковців, дослідників, політиків, представників бізнесу, громадських організацій і міжнародних установ, які займаються питаннями науково-технічної та інноваційної діяльності, проблемами подвійного переходу (зеленого та цифрового), євроінтеграцією тощо.

Детальніше

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  •   
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»