Науково-практична конференція «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі»

 

26 квітня 2018 р. у приміщенні МОН України відбулася науково-практична конференція «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі».

Співорганізаторами конференції були: Міністерство освіти і науки України; Національна академія педагогічних наук України; Спілка наукових та інженерних об’єднань України; НДУ «Український інститут науково-технічної та економічної інформації».

Мета конференції: розкрити значення інформаційно-знаннєвого виміру в процесі формування людини майбутнього на основі нової парадигми цивілізаційного розвитку, а також аспектів зміни свідомості у нових умовах соціально-економічного розвитку

Науковий керівник – Володимир Дмитрович Пархоменко, доктор технічних наук, професор, чл.-кор. НАПН України, радник директора УкрІНТЕІ.

На конференцію зібралися дуже різноманітні учасники – від педагогів середніх та вищих навчальних закладів і студентів, до представників наукових установ та інженерної думки. Усіх їх зібрала разом зацікавленість у майбутньому розвитку людства, нових шляхів навчання і виховання молоді тощо.

Після доповідей відбувся круглий стіл, де продовжилося жваве обговорення виступів.

Учасники конференції вирішили проводити конференцію щорічно, підняти її рівень до Всеукраїнської або міжнародної та розширити коло учасників конференції.

Також було обрано організаційну групу по підготовці і проведенню конференції у наступному році.

За роботою конференції можна було слідкувати он-лайн.

 

 

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»