Бізнес-контакт біржа для наукових та науково-дослідних установ України

1 листопада 2018 р. УкрІНТЕІ спільно з Київською торгово-промисловою палатою (КТПП)  було проведено Бізнес-контакт біржу для наукових та науково-дослідних установ України. Місце проведення: вул. Б. Хмельницького 55, у приміщенні КТПП.

Головна мета заходу – це можливість налагодження прямих економічних зв’язків між реальним сектором економіки та науковими установами, сприяння впровадженню інновацій та трансферу технологій.

25 жовтня 2018 р. в рамках підготовки проведення Бізнес-контакт біржі УкрІНТЕІ було організовано  майстер-клас «Основи підготовки та презентації інвестиційних проектів» для учасників біржі. Тренер семінару – Шишенок Єгор Андрійович, генеральний директор ТОВ «Компанія «Якість гарантовано».

Майстер-клас був корисним для власників та розробників технологій з метою покращення якості презентацій для інвесторів.

 

На самому заході було представлено 14 найперспективніших розробок наукових та науково-дослідних установ, а саме: Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, НТУ України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Державного підприємства "Науково-дослідний інститут "Оріон", Інституту радіофізики та електроніки ім. О.Я. Усикова НАН України, Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України.

На біржі були присутні представники посольств Болгарії, Іспанії, КНР, Румунії, Узбекистану, Норвегії, Словаччини та В’єтнаму, представники іноземних компаній ОАЕ, Німеччини, торгових плат Великобританії та Канади. Також були присутні керівники та співробітники Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, АТ «Ощадбанк», Стратегічної групи радників з підтримки реформ (САГСУР) Національної Ради Реформ, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства оборони України, Центрального НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ, Науково-дослідного інституту випробування озброєння і військової техніки (м. Чернігів), Державного науково-дослідного інституту авіації тощо.

З вітальним словом виступили Президент Київської ТПП Микола Засульский, Президент Міжнародного Трейд-клубу, радник Посольства КНР Лю Цзюнь, Голова Правління Німецько-Українського фонду Валерій Майборода, заступник директора Департаменту промислової власності та розвитку підприємництва КМДА Баган Анатолій Олександрович. З докладом виступив директор УкрІНТЕІ Володимир Камишин.

Під час заходу було проведено прямі бізнес-переговори для учасників біржі та можливе відвідування зацікавленими учасниками відповідних наукових установ та організацій. Запропонований формат – це можливість найбільш ефективного пошуку спільних бізнес-інтересів та їх реалізації.

Подібні заходи УкрІНТЕІ планує проводити на постійній основі не тільки в Києві, а й в інших регіонах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма укр.

Програма англ.

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»